Кожен без вийняту суб'єкт господарювання під час своєї діяльності вступає у публічно-правові відносини з метою реалізувати свої права, обов'язки та інтереси. Як показує практика, конфліктні ситуації у взаємовідносинах між юридичними особами та органами державної влади і місцевого самоврядування не є рідким явищем.

 Найбільш часто до юристів нашої компанії звертаються з таких питань:

·         щодо оскарження рішень суб'єкта владних повноважень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності;

·         щодо укладання, виконання, припинення, скасування чи визнання не чинними адміністративних договорів;

·         щодо захисту в судовому порядку прав та законних інтересів у сфері адміністративного права.

Публічно-правові спори розглядаються в порядку адміністративного судочинства. Слід відмітити, що кількість справ, які надходять до адміністративних судів дедалі більшає і, як наслідок, розгляд справи затягується понад встановлені законодавством строки. Проте, судовий розгляд не є єдиним способом вирішення конфлікту в цій категорії справ. Йдеться про ведення переговорів з посадовими особами органів державної влади та місцевого самоврядування та оскарження рішення, дії чи бездіяльності владних органу до його вищестоящого органу по ієрархії, а також, звернення до прокуратури.

Юристи нашої компанії підберуть для Вас найбільш оптимальний спосіб захисту прав та інтересів виходячи з конкретних обставин справи та пройдуть з Вами весь шлях подолання конфлікту аж до вирішення його на Вашу користь.

  

Make a Free Website with Yola.