Наші вакансії

Кар'єра

Компанія – це люди. Юридична компанія – це юристи. Успіх нашої практики безпосередньо залежить від залучення кращих спеціалістів  з метою надання клієнтам професійних юридичних послуг.

Випускники

Наша команда ставить своїм пріоритетним завданням допомагати співробітникам, що приєднуються до нас, розвивати і розширювати свої професійні навики. Ви матимете можливість вчитися під час роботи з колегами – професіоналами своєї справи. Якщо ви шукаєте можливості для професійного і персонального зростання - тоді наша компанія саме для вас.

Досвідчені юристи

Ми приймаємо на роботу виходячи з переваг  і досвіду кандидата. Будь-який професіонал з якісною вищою освітою, успішним досвідом роботи і активною життєвою позицією має шанс стати членом нашої команди.

Все ж ми шукаємо людей, які б розділяли наші цінності, а саме: відданість високим стандартам; активна працездатність і професіоналізм; постійне бажання удосконалювати свої навики і працювати в середовищі людей, які приязно відносяться один до одного, активно співробітничають і працюють на загальний результат.

Оплата

Відповідно до наших стандартів, ми пропонуємо конкурентоздатний рівень оплати праці, всі можливості для розвитку професійних навиків і перспективу партнерства в компанії.

Анкета

Ми не припиняємо пошук обдарованих співробітників. Щоб почати розмову про Ваше працевлаштування, заповніть анкету на сайті. Ми неодмінно повідомимо Вас по вказаному Вами телефону або електронній адресі про наявність вакансії по Вашій юридичній спеціалізації.

 

Анкета кандидата на вакантну посаду юриста

Make a Free Website with Yola.